בוחרים בהשקעות המתגמלות ביותר, במחיר הוגן ובתזמון נכון.

investment analysis

מידיי פעם אנחנו בודקים כדאיות השקעה במדד שוק או נייר ערך בהתאם לשיטת ההשקעות הייחודית שפיתחנו. 
כל הבדיקות שלנו מבוססות על ידע עצמאי ללא תלות או הסתמכות על מקורות אחרים אשר לעולם לא נדע מה האינטרס מאחורי הפרסום שלהם. 
כל הפרסומים שלנו הם כשירות לציבור, ללא עלות וללא אינטרסים זרים או ניגוד עניינים.

רשימת הסקירות שלנו לפי מועד פרסומן:


כיצד אנחנו בודקים כדאיות השקעה:

talbit investment method

שיטת ההשקעות, פרי פיתוח של החברה, מאפשרת לבדוק השקעה בארבעה היבטים שונים (תלוי בסוג ההשקעה) על מנת להגיע לתשובה חד-משמעית האם כדאי למכור/לקנות או לא לבצע פעולה כלשהי:

company quality
איכות ההשקעה.
האם החברה מאחוריי ההשקעה צומחת ורווחית? האם היא איתנה פיננסית או ממונפת? האם תוכל לשרוד תקופה ארוכה של ירידה במכירות וברווח או שתיקלע לקשיים?

investment pricing
תמחור ההשקעה.
האם מחיר ההשקעה בבורסה הוגן וראוי כלכלית או מנופח וסביר שירד בעתיד. האם התשואה הפוטנציאלית על ההשקעה כדאית ביחס לאלטרנטיבות? האם ההשקעה נזילה?

investment yield
תגמול ההשקעה.
מהו שיעור הדיבידנד או הריבית שההשקעה מחלקת למשקיעים? האם התשלום עדיף על אלטרנטיבות? האם החברה מאחורי ההשקעה תוכל לעמוד לאורך זמן בתשלומים?

investment timing
תזמון ההשקעה.
האם זהו זמן טוב לבצע את ההשקעה או שמגמת המחיר והתנודתיות המאפיינת את המסחר בהשקעה משדרים שעדיף לשבת על הגדר ולהמתין להזדמנויות עתידיות?

אין לראות בכל הכתוב משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הנו לידיעה בלבד ומהווה ניתוח אישי של החברה או עובדיה ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
כל הזכויות שמורות לטלביט יועצים פיננסים בע"מ ©, אין להשתמש במידע אשר באתר לשום מטרה אחרת לרבות הפצה או הצגה בציבור, בלי אישור מפורש מהחברה.